Hotel Regia Bojnice

Termální lázně BOJNICE

Bojnice jsou historické lázeňské město ležící nedaleko českých hranic se Slovenskem, zhruba 1 km západně od Prievidzy v Trenčianském kraji.


Hotel Regia Damona *** Bojnice

HOTEL REGIA***, je nejznámějsí a největší hotel v nejbližším okolí zámku Bojnice s ubytovací kapacitou 57 pokojů a 3 apartmánů. Z toho 80% pokojů je s překrásným výhledem přímo na bojnický zámek.

V hotelu nedávno proběhla modernizace ubytovací části, jídelny a konferenčního sálu. Nyní je k dispozici noví konferenční mistnost pro 110 osob, dále pak 150 míst v nově zrekonstruované restauraci, která nabízí atraktivní prostory pro vaše rodinné či firemní aktivity.

Pro hosty je samozřejmostí parkování zdarma, parkoviště je vybaveno rampou a bezpečnostním kamerovým systémem. V celém hotelu je pro hosty a návštěvníky k dispozici rychlé a neomezené připojení k internetu přes WIFI. Děti do 3 let mají ubytování zdarma. Hotel Regia je přátelský k Vašim domacím mazlíčkům, u nás jsou vítáni! Za poplatek 6 Euro/noc máte možnost vzít s sebou i své čtyřnohé mazlíčky (kočka, pes). Hotel Regia nabízí soukromé masáže (objednávky na recepci, nabízíme více druhů masáží za zvýhodněné ceny), fitness centrum (pro hosty zdarma). V hotelové hale máte možnost bezpečného uložení Vašich cenností v trezoru.


Hotel Regia Bojnice

Ubytování

Pro naše hosty máme připravených 57 komfortně vybavených, dvoulůžkových pokojů a tři apartmány. Všechny pokoje jsou vybavené vlastní sprchou, WC, televizorem a telefonom. Připojení k internetu je dostupné po celém hotelu Regia pomocí bezdrátového připojení. V hotelu je dále pro hosty k dispozici bar, ping pongový stůl či billiard.


Lázně Bojnice


Hotelové pokoje

  • Veškeré pokoje jsou vybavené moderním nábytkem
  • 3 dvoulůžkové apartmány: možnost pristýlky, WC, sprcha, satelitní TV, telefon, chladnička
  • 42 dvoulůžkových pokojů: WC, sprcha, satelitní TV, telefon
  • 7 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky: WC, sprcha, satelitní TV, telefon
  • 8 jednolůžkových pokojů (možnost přistiýky): satelitní TV, telefon
  • Kapacita hotelu Regia bez přistýlek je 112 osob, s přistýlkou je maximální kapacita hotelu 140 osob.

Hotel Regia Bojnice

Restaurace - Stravování

Naše restaurace má kapacitu až 150 sob, v jídelním lísku najdete jídla slovenské, maďarské a mezinárodní kuchyně. Samozřejmě se rádi přizpůsobíme Vašim speciálním požadavkům nebo Vaší dietě.
Možnosti stravování: snídaně formou švédských stolů, polopenze, plná penze, bez stravování


Nabídky zájezdů a ubytování v Bojnicích

Denně pro Vás na internetu vyhledáváme a vybíráme nejvýhodnější slevy na zájezdy a ubytování v lázních Bojnice. Nabídky naleznete níže.


SLEVA 55 %
3 DNY PRO 2 S POLOPENZÍ JEN ZA 2299 Kč!

Lázně Bojnice

Image1 Bojnické termální lázně tvoří 9 termálních pramenů s unikátním složením, které vyvěrají z hloubky 1200 až 1300 metrů a jejichž teplota při ústí kolísá mezi 28 a 52°C.

Podrobnosti

Výlety a okolí

Image1 Přímo nad městem se tyčí zámek Bojnice - jeden z nejstarších a nejvýznamnějších slovenských zámků. V Bojnicích se také nachází nejstarší slovenská ZOO.

Podrobnosti

Ubytování

Image1 Zámecký hotel REGIA 3* se nachází v tichém a příjemném prostředí historického a lázeňského mestečka BOJNICE. K ubytování slouží 57 modernizovaných pokojů a 3 apartmány.

Podrobnosti